Sıva görünümlü duvar uygulama

Brüt Beton Sıva Modelleri ;

Ev, iş yeri, mekan vb yerlerde uygulamak istediğiniz, brüt beton sıva kullanabileceğiniz, farklı dekorasyon fikirleriniz mutlaka vardır. Özellikle duvarlar, yapmak istediğiniz dekorasyonda önemli bir yer tutmaktadırlar. Brüt beton sıva ve modelleri, dekorasyon yapılacak olan alanı daha şık ve prestijli bir görünüme kavuşturacaktır.

Dekorasyon uygulaması yapacağınız alana, brüt beton sıva sayesinde çeşitli taş efektleri verebilir, birbirinden farklı tasarımlarla ilgi odağı haline dönüştürebilirsiniz. Alanlarda, doğal taş görünümü için, gerçek taşları kullanmak birçok dezavantaj içermektedir.

Ancak bu uygulama sayesinde doğal taşların yaratacağı dezavantajları yaşamadan, şık ve gösterişli bir doğal taş görünümüne sahip olabilirsiniz. Sahip olduğumuz Brüt beton sıva modelleri sayesinde, birçok seçeneğiniz bulunmaktadır.

Brüt Beton Sıvanın Avantajları

Ev, iş yeri ve mekanlarınızda uygulanabilecek brüt beton sıva, sizlere birçok model seçeneği sunmaktadır. Sunduğu model seçenekleri dışında, daha birçok avantajıyla şık görünüm, kalite ve kolaylığı bir arada yaşayacaksınız.

  • Dokunaklı bir hava katar: Duvarlarınıza vereceği şık görünümün yanında dokunaklı bir hava katacaktır.
  • Doğal taşın dezavantajlarını engeller: Doğal taş kullanımıyla yaşayacak olduğunuz dezavantajı, brüt beton sıva modelleri sayesinde yaşamamış olursunuz.
  • Maliyeti düşürür: Yapı aşamasından sonra , yapılması gereken izolasyon ve ya boya gibi işlemlere ihtiyaç duymaz, bu sayede maliyeti azaltmanıza yardımcı olur.
  • Kullanımı kolaydır: Yapınızın sıva işlemi bittikten sonra kolaylı uygulanabilmesi, zahmetsiz bir kullanım verir.
  • Nemi önler: Brüt beton sıva su ve ya nemden etkilenmemektedir. Bu nedenle sulu ve ya nemli alanlarınızda uygulanarak, sağlıklı bir kullanım sunar.
  • Bar oluşumunu engeller: Bu tür işlemlerde ortaya çıkan bar oluşumu ve ya kopma gibi durumları engelleyerek, sıkıntı çekmenizi önler.
  • Her yüzeye uygulanabilir: Kullanılacak olan alanın cephesine ekstra bir yük oluşturmaz, bu sayede her yüzeye rahatlıkla uygulanır.
  • Delme – Kesme işlemlerini engellemez: Yapı sonrası ortaya çıkacak delme kesme gibi ihtiyaçların uygulanmasına engel olmaz.
  • Çevre dostudur: İçeriği ve kullanımı çevreye hiçbir zarar vermez ve inşaat kirliliğine engel olur.

Kullanım Alanları

Brüt betonu, duvar uygulamalarınızda tercih edeceğiniz her alana, sıva işleminin ardından rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu sayede kullanımı, yalnızca ev ve ya işyerleriyle sınırlı kalmayıp, kafe, bar, restoran vb. mekanlarınızda hayata geçirmek istediğiniz, farklı dekorasyon fikirlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sahip olduğu avantajlar ve elde edeceğiniz kalite göründen dolayı, birçok dezavantaj bulunduran, doğal taş uygulamasının yerine tercih edebilisiniz.

Özellikle suya maruz kalma ve ya nem gibi faktörlerden kaynaklı, rahat kullanamadığınız bölümlere uygulayarak, daha kullanışlı ve şık bir alana sahip olabilirsiniz. Yapı ve dekorasyon işlerinin yüksek maliyetini, boya ve ya izolasyona ihtiyaç duymadığı için düşürebilirsiniz. Alanınıza butik bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, tercih etmeniz gereken, en önemli sebep bu olacaktır. Brüt beton kullanımı ile elde edeceğiniz profesyonel sonuçlar fazla zamana gerek duyulmadan, az zamanda başarılabilir.

Brüt Beton Sıva Uygulaması

Brüt beton, sıva işlemi tamamlanmış olan alanlara  monte edilerek uygulanır ve beton kaplama işlemi kısa sürede son bulur. Uygulandığı cephede herhangi ekstra yük oluşumunu engeller, bu sayede tüm bölgelerde uygulanabilir. Brüt Beton Demonte özelliği sayesinde, uygulamadan sonra istenirse geri sökülerek, yeniden kullanılabilmektedir.

Alanında uzman, profesyonel ustalar eliyle yapılacak olan montaj işlemi, kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Ve uygulamanın yapıldığı bölümde yalnızca vida delikleri bulunur bu sayede alanda doğal bir görünümün hakim olmasını sağlar. Bu vida bölümlerinden istenildiği zaman sökülerek, başka bir alanda da uygulanabilir.

Ayrıca modelden modele değişen brüt beton sıva fiyatları, dekorasyon için ayırdığınız bütçeyi etkilemez. Uygun fiyata, kaliteli bir görünüm sunar.