Dekoratif Boyama Uygulamaları

Zarafet Dekor

Dekoratif Boyama Uygulamaları

Şanlıurfa Dekoratif Boyama Uygulamaları, Sektördeki 40 Yılı aşkın tecrübesi ile üretim, satış ve uygulama desteği sağlayan Zarafet Decor sizleri bekliyor. Garantili uygulama ve sertifikalı ustalar için Zarafet Decor‘u ziyaret edebilirsiniz.

Uygulandığı yüzeylerde dokusu, ışıltısı, desenleri ile fark yaratan İtalyan Boyaların ve Efekt Boyaların ustalığı ve ustası oldukça önemlidir. Tüm dokular ve desenler ustanın sanatıdır aslında. İnsanların gözlerini alamayacağı, otururken dinlendiren, huzur veren duvarlar için doğru malzemeden sonra iyi bir usta seçmelisiniz.

İtalyan Boya Ustası için, İşlerinde uzman, tecrübeli ve eğitimlerden geçip sertifika alan ustalar ile sizlere uygulama desteği sağlıyor. Ustalar için ise ücretsiz eğitim ve seminerler düzenliyor.

İtalyan Boya, Efekt Boya ustası olmak isteyenler en yakın Zarafet Decor‘a başvurup ücretsiz kayıt olabilirler. Düzenli olarak eğitimler, uygulama destekleri ve seminerlerden yararlanabilirler.

Loft style house with armchair and accessories in the room.3d rendering

Uygulama Bilgileri İçin;

Dokusu ve desenleri ile uygulanan yüzeylerde fark yaratan, zarafeti, şıklığı ve sanatı aynı anda yaşatan İtalyan Boyalar muadillerine göre teneffüs kabiliyeti sayesinde oldukça sağlıklı, yüzeyi sayesinde kir ve toza karşı dirençli ve uzun ömürlüdür.

Yaşam alanlarınızın tüm cephe ve köşelerinde uygulanabilen dekoratif italyan boyaların ustalığı ve uygulaması ise önem arz etmektedir.

İtalyan Dekoratif Boya Uygulaması Nasıl Yapılmalıdır ?

Bu soru aslında üç bileşen etrafında toplanmaktadır. Bunlar; Doğru malzeme, malzeme ve yüzeye uygun aparat ve malzemeye uygun yorumunu katabilecek usta.

Bu bileşenler bir araya geldikten sonra yüzey hazırlıkları başlamalıdır. İtalyan Boya Uygulanacak yüzey yağ, kir ve pislikten arındırılmış şekilde kuru ve temiz olmalıdır. Yüzey hazırlandıktan sonra işlemlere başlanılabilir.

Zarafet Decor; Tecrübeli ve işinde uzman ekiplerle ücretsiz uygulama eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimlere katılmak isteyen ustalarımız, arayarak bilgi alabilir ve kaydını yaptırabilirler.

Ayrıca Zarafet Decor Renk Kartelaları kısmından seçeceğiniz renk ve dokunun yanı sıra kendinize özel duvarlar tasarlattırıp Zarafet Decor ustalarına uygulamasını yaptırabilirsiniz.

İtalyan Dekoratif Boyalar ile ilgili diğer soruların cevabı için haberler ve duyurular köşemizi takip edebilirsiniz.