Dekoratif brüt beton görünümlü sıva

 

Dekoratif brüt beton görünümlü sıva kullanım alanları betonart dekoratif sıva uygulandığı duvarda en yakın brüt beton görüntüsünü yansıtan tek sıva olarak uygulanan yapı malzemesidir.

Dekoratif sıva betonart

Betonart dekoratif sıva hangi alanlarda kullanılır ? Betonart ve betonart fresh olarak ikiye ayrılan bu farklı ürünlerden biri betonart tüm dekoratif sıva yapılabilen tüm iç ve dış cephe ve ıslak hacimli yüzeylerde.

Brüt beton görünümlü sıva dekoratif uygulama.

Betonart fresh ise daha çok Restaurant cafe ve otel duvar dekorasyonlarında tercih edilir bunun sebebi ise fresh ürünün kötü kokuları hapseden özelliğe sahip olmadır.Betonart iki renkten oluştuğu gibi gri ve grinin tonları yani beton rengine en yakın renk uyumu kül grisi ve antrasit renklere sahiptir.

Boyalı ve astarlı duvarlarda,kara sıva üstü uygulamalarda,fayans,sabitlenmiş plakalar,dış cephede tabela altı uygulamalar,banyo,tavan brüt beton görünümlerinde,bazı yüzeylerde astar kullanılarak uygulanır.son kat kuruma sürelerine gelince Betonart astar uygulama sonrası 48 saat içinde kemikleşen bir yapıya sahip olsada tam olarak rengin oturması 12 gündür.Farklı efekt,desen,tekstür uygulamaları mala yardımı ile profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.En çok sorulan sorulardan birisi ise duvar kağıdı üzerine uygulanıp uygulanmamasıdır.Duvar kağıdının yapışkan özelliği olmadığı için mutlaka duvar yüzeyinden eğer eski tip yapıştırıcı ile uygulama yapıldıysa su ve sünger yardımı ile bekletilerek sökülmesi gerekir.Ortalama 25 m2 ile 35 m2 arasında bir duvara Betonart uygulama süresi 1 gündür.Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçin.