Beton rengi duvar panelleri

Beton Rengi Duvar Panelleri

Beton renkli paneller günümüzde en çok kullanılan dekoratif modeller arasındadır. Özellikle geniş alanlar içerisinde ve doğal tasarım dekorasyonlar ile güçlü etkiler yaratabilen bu ürünler, betonun en doğal halini sizlerle bir araya getirmektedir. Bu duvar panellerini her dekorasyonda kolayca kullanabilirsiniz. Beton rengine sahip olan duvar paneli, brüt beton duvar tiplerini elde etmenin pratik bir uygulaması olarak yer almaktadır.

Beton kalıp sistemlerini tam olarak yansıtan beton dokulu duvar paneli, çelik kalıplar kullanılarak yapılan beton görünümleri sayesinde 2017 mimari tasarımlarda bulunmaz bir alternatif oluşturmaktadır. Çelik kısmını sabit duruma getiren bağlantı vida bölümleri orijinal bir doku oluşturması sırasında mekana harika bir etki yaratmaktadır. Dayanıklı ürünlerde yapılan dekoratif malzemeler iç mekan ve dış cephe kullanımlarında son derece uygundur. Dekoratif panellerin çevreleri özel olarak tıraşlanmıştır.

Yüzey kısmına ait olan özel uygulama beton dokusunu hissettirir. Beton rengi gerçeğine çok yakın bir dokudadır. Bu dekoratif ürünler dekorasyon sizlerin de en büyük yardımcınız olacaktır. Beton renkli duvar panelleri fabrikalardan toptan tedarik uygulaması ile en iyi fiyat koşullarını sizlerle bir araya getirmektedir. Duvar paneller iç ve dış mekanlarda kolaylıkla kullanılmaktadır.

Beton rengi duvar panelleri kullanıldığı alanlarda ısı, ses ve nem yalıtımı sunmaktadır. Kıy aylarında evleriniz sıcak, yaz aylarında serin olmaktadır. 

Duvar panelleri konut içerisinde% 40 ısı tasarrufu sağlamaktadır.

 • Dekoratif duvar panellerinin uygulanması için özel bir alana gerek yoktur.
 • Boyalı ya da boyasız istediğiniz alanlara uygulayabilirsiniz.
 • Uygulaması son derece kolaydır.
 • Üstünde yer alan beton rengi boya uzun süre dayanıklıdır.
 • İstediğiniz zaman paneller üzerinde boya kullanabilirsiniz.

Özellikleri

 • Beton rengi duvar panelleri oldukça ekonomiktir.
 • Zaman geçtikçe dekorasyon panelleri izolasyon özelliğini yitirmemektedir.
 • Darbe emici özelliği bulunmaktadır.
 • Dekoratif paneller zehirli gazlar içermemektedir.
 • Bakteri üretimi yoktur.
 • Ürün son derece dayanıklıdır.

Beton renkli dekoratif paneller hem dış hem de iç mekânınızda derinlik ve sıcaklık katabilecek. Beton renginin doğallığını mekânlarınıza taşıdığınız zaman, yaratmış olduğunuz mimari derinliği yakalayabilirsiniz.

dekoratif beton görünümlü duvar panelleri fiyatları

Duvar Panelleri

Derzlerinin bulunmaması yaşadığınız alanda serbest örgünün en zarif örneği olarak yer almaktadır. Beton duvar kaplamaları tasarımı sayesinde duvarınızda bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Kendine özgü dokusu sayesinde fark yaratan Beton duvar kaplaması, doğal görüntü elde etmek isteyenler için özel olarak üretilmiştir.

Özellikle iç mekânlar mimari tasarımlar oldukça geniştir. Bu seçeneklerden bir tanesi ise duvar kaplama modelleri olarak yer almaktadır. Duvar kaplama panelleri, boya veya duvar kâğıdı yerine kullanılır. Özel mimari görünümlü bu modelleri tercih etmektedir. Duvar kaplama ürünleri ev içerisinde kolayca temizlenmektedir. Bu özelliği sayesinde uzun dönemler boyunca bozulmadan durabilmektedir. Ekonomik şekilde uzun vadede sizlere kolaylık sunmaktadır. Darbe durumlarına karşı da oldukça dayanıklı bulunan bu dekoratif paneller güneşten de çok fazla etkilenmemektedir.

Duvar Kaplama Malzemeleri

Duvar kaplama panellerini kullanarak sizde evinizde farklı bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu modeller oldukça dayanıklıdır. Duvar kaplama panelleri oldukça uzun ömürlüdür.

Duvar panelleri gerçekçi görüntüsü sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilir. Beton renkli duvar kaplama panelleri içerisinde fazla çok beğenilen modeller arasındadır. Tıpkı gerçek bir beton görünümüne sahip olan bu paneller pek çok evde dekoratif amaçlı kullanılır.

Beton renkli duvar panelleri dayanıklı yapıları ve gerçekçi görüntüleri sayesinde dekorasyonun en önemli öğeleri arasındadır. Dekorasyonlar konusunda daha ekonomik ve daha farklı çözümler de yer almaktadır. Siz de beton görünümlü duvar panelleri seçeneklerini değerlendirerek daha ekonomik çözümler üretebilirsiniz.