Barlar İçin Brüt Beton Sıva

Barlar İçin Brüt Beton Sıva

Bir bar işletmecisiyseniz ve barınızda değişiklik yapmak istiyorsanız, sizde brüt beton sıva ile eğlencenin ve müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Barcılık sektörü, giderek büyüyen bir sektördür.

Bulunduğumuz her yerde çeşitli konsept ve karakterde barlar vardır. Ancak bu kadar bar içerisinden, sizin barınızın müşteriler için neden fark yaratsın? Eğer bir cevabınız yoksa veya cevabınız yeterli değilse brüt beton sıva dekorasyonu ile farkınızın ne olduğunu gösterebilirsiniz. Barınızda brüt beton sıva ile yapacağınız dekorasyon, müşterilerinize eğlenceli ve bağımlısı olacağı bir ortam sunarak, mekanınızda daha çok zaman geçirmelerini ve geçirdikleri bu zaman içerisinde keyif almalarını sağlayabilirsiniz.

Brüt Beton Sıva Nedir?

Son zamanlarda en popüler olanlarından birisi dekorasyon maksatlı uygulanan sıva ile yapılmakta olan uygulamalar arasında olan brüt beton görünümlü sıva uygulamasıdır. Bu uygulama, duvarlara yapılan sıva uygulamasında, sıva yapılan yerde ham beton görüntüsü oluşturularak kaliteli ve akustik bir atmosfer oluşturma maksadı bulunan bir duvar dekorasyonu uygulamasıdır. Günümüzde giderek yaygınlaşmakta ve kaliteli bir ortam sunmakta olan brüt beton görünümlü sıvanın, dekorasyonu yapılmak istenen her alana rahatlıkla uygulanabilme imkanı vardır.

Kuşkusuz her hangi bir mekana girildiğinde, ortamın kişiye verdiği ilk his, mekana dair ilk düşüncelerini de şekillendirmektedir. Ve girilen mekanda ilk fark edilen yer genellikle duvarlar olmaktadır. Duvarlardan sonra diğer ayrıntılar yavaş yavaş göze çarpmaktadır.

Brüt beton görünümü, eşyalarınızın da daha görünür hale gelmesini sağlayarak, kalitenizi ön plana çıkarmaktadır. Barınızda da, bu dekorasyon uygulaması sayesinde eğlenceli ve samimi bir ortamı müşterilerinize yaşatırken, aynı zamanda müşterilerinize özel hissettirmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca barınızdaki sandalyelerin de, ham beton görünümlü duvarınız sayesinde kalitelerini ön plana çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama temel olarak sıva ile yapılmaktayken, istenildiği takdirde kullanılacak panellerle doğal taş görünümlü brüt beton dekorasyonu da yapılabilmektedir. Brüt beton uygulaması için, dekorasyonu yapılacak alana göre, istenilen ve uygun olan tercihler yapılıp, elde edilecek sonuçların daha kaliteli olması sağlanabilir. İşlem için gerekli olan malzemeyle ve ya ıspatula gibi el araçlarıyla darbeleme ve gerekli müdahale işlemleriyle ham bir beton görünümü elde edilir.

İmitasyon Beton Uygulamasının Faydaları

Bar gibi umuma açık, ticari mekanlarınız için sahip olduğunuz dekorasyon fikirleri için imitasyon beton uygulamalı duvar, dekorasyon işleminden beklediğiniz verimi almanız, elde ettiğiniz sonucun kaliteyle orantılı olmasını sağlayacaktır. Özellikle doğal taş görünümü verilebilmesiyle, gerçek taş döşemede yaşanacak olan sıkıntıları ve dezavantajların tamamıyla engellenmesini sağlar. Yine gerçek taş gibi, zamanla düşme ve ya bar oluşumu gibi problemlerin yaşanmasına engel olur.

Bunların dışında brüt beton sıva uygulamasının sağlık açısından hiçbir risk taşımadığı gibi, aksine sağlık için faydaları dahi vardır. Brüt beton sıva su ve ya nemden etkilenen alanlarınıza rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ayrıca bu alanlardaki nemi dışarıya atmasıyla, mekanınızda nemin barınmasına izin vermez böylece nem ve rutubetin yaratacağı sağlıksız ortamın oluşmasına engel olur. Maliyet açısından da, masrafları azaltan brüt beton sıva, doğal taş döşeme, mermer döşeme vb. dekorasyon işlemlerinin sağlayacağı görüntüyü, tek başına sağlıyor olması sebebiyle, dekorasyon maliyetini ciddi anlamda azaltır durumdadır. 

Brüt Beton Sıva Uygulaması Fiyatları

Brüt beton sıva uygulaması, her bütçeye göre sunduğu çeşitli fiyatlarla, kullanıcıların cepleri içinde dost niteliğini taşımaktadır. Brüt beton sıva fiyatları cebinizi yormayacağı gibi, normal koşullarda yapılması gereken izolasyon ve boya işlemlerine de ihtiyaç duymadığından başka masrafların oluşmasının da önüne geçer. Böylece mekanınız eğlenceli ve samimi bir görünüme kavuşurken, ekonomik anlamda da uzun süre cebinizi rahatlatır.

Beton rengi dekoratif sıva fiyat ve uygulama bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.